Zdjęcia szpiegowskie

Odświeżone Porsche Cayenne zostało przyłapane podczas zakamuflowanych testów

Tym razem możemy przyjrzeć się produkcyjnym tylnym światłom.

Odświeżone Porsche Cayenne zostało już kilkukrotnie przyłapane podczas zakamuflowanych testów, na podstawie których graficy z portalu Kolesa.ru opracowali własną wizję pojazdu pozbawioną zbędnego kamuflażu. Jednak najświeższe ujęcia szpiegowskie pozwalają nam przyjrzeć się dokładnie tylnym światłom, które wydają się być gotowe, aby trafić do produkcyjnej wersji modelu.

Co prawda inżynierowie Porsche postanowili użyć okładzin i taśm zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu, aby nieco zniekształcić wygląd reflektorów oraz tylnych świateł, jednak wychwycenie różnic nie jest za trudne dla wytrawnego obserwatora. Dzięki wszystkim tym działaniom przednie reflektory wydają się być zdecydowanie większe niż w rzeczywistości. W przypadku tyłu pojazdu inżynierowie postanowili zakleić tylne światła z każdej strony, przez co możemy przyjrzeć się tylko niewielkiemu fragmentowi oświetlenia. Dodatkowo światła hamowania wydają się być zdecydowanie większe niż w przedliftowej wersji Cayenne.

Wcześniejsze zdjęcia szpiegowskie pozwalały nam zajrzeć do wnętrza odświeżonego crossovera. Lifting wprowadzi do modelu nowy ekran systemu inforozrywki i zaoferuje nam bardzo niewiele fizycznych przycisków czy pokręteł. Konsola środkowa również doczekała się nowego wyglądu, a sama dźwignia zmiany biegów została zainspirowana najnowszym 911 i jego minimalistyczną wajchą.

Jak na ten moment nie wiemy, czy Porsche postanowi zaktualizować gamę dostępnych jednostek napędowych, jednak niemiecka marka posiada pewną tendencję do nieznacznego zwiększania mocy silników wraz z faceliftingiem, jednak nie jesteśmy pewni, czy zrobi to również w przypadku odświeżonego Cayenne. W kolejce do faceliftingu stoi również Cayenne Coupe, które także doczeka się jedynie subtelnych zmian.

Jak na ten moment Porsche nie zapowiedziało jeszcze daty ujawnienia odświeżonego Porsche Cayenne oraz Cayenne Coupe, jednak oba pojazdy powinny trafić do sprzedaży jeszcze w 2022 roku.

2023 Porsche Cayenne – zdjęcia szpiegowskie, listopad 2021

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz