Supersamochody

Oto niezwykłe Bugatti Chiron „Alice”

A wy macie już pomysł na prezent na walentynki?

Bugatti znane jest z możliwości szczegółowego dostosowania samochodu do swojego klienta. Nic więc dziwnego, że niektórzy decydują się na zakup jedynego w swoim rodzaju supersamochodu, który równie świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla ukochanej osoby. Właśnie taki egzemplarz został zamówiony przez jednego z klientów od dealera H.R. Owen Bugatti w Anglii. Poznajcie różowo-białe Bugatti Chiron „Alice”.

Bugatti dołożyło wszelkich starań, aby stworzyć jeden z najwspanialszych samochodów, który uznać można za arcydzieło oraz miłosny gest męża dla żony. Bugatti wykorzystało niestandardową farbę Silk Rosé, która trafiła na tylną część nadwozia oraz dolne wykończenie progów, jak i przedniego zderzaka. Ten sam lakier trafił również na aluminiowe felgi, które uzyskały bardzo żywy odcień.

Wnętrze również zostało wykończone na zamówienie i stanowi mieszankę skóry i Alcantary w kolorze Gris Rafale. Wszystkie zmiany zostały dopełnione różowym napisem „Alice”, który został wyszyty na nagłówkach foteli oraz trafił na boczne progi. Nie wiemy, czy to nietypowe Bugatti Chiron „Alice” jest prezentem z okazji walentynek, innego święta, czy być może w ramach przeprosin. Jedno jest pewne, żona klienta otrzymała idealny i niepowtarzalny samochód od kochającego męża.

„Jesteśmy zaszczyceni, że odegraliśmy ważną rolę w dostarczeniu naszym klientom tego niesamowitego Chiron Sport. Klient przyszedł do nas z wizją tego, jak chciałby wyglądać ich nowe Bugatti. katalog akcesoriów i opcji pozwala na realizację nawet najbardziej ambitnych projektów. Niesamowite jest widzieć każde Bugatti wykonane w inny sposób, a nowy właściciel ma szansę nadać swojemu nowemu samochodowi swój własny gust ”- powiedział Ken Choo, dyrektor generalny HR Owen.

Bugatti Chiron „Alice”

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz