Oto BMW M4 Competition od Kith Design

Powstanie jedynie 150 egzemplarzy w limitowanej wersji Kith Design Study Edition.

Powstanie jedynie 150 egzemplarzy w limitowanej wersji Kith Design Study Edition.

Nowe BMW M4 zadebiutowało zaledwie miesiąc temu i od razu zyskało sporą popularność. Klienci, którym nie wystarcza podstawowa wersja modelu mogą również zdecydować się na topowy wariant Competition, który zaoferuje nam jeszcze lepsze wrażenia z jazdy. Jednak już wkrótce pojawi się limitowana edycja M4 w najmocniejszej wersji od zespołu Kith Design.

Polecany film z naszego kanału

W zeszłym tygodniu bawarska marka wraz z studiem projektowym Kith zaprezentowały materiał przedstawiający wyjątkowo odrestaurowane BMW M3 należącego do Ronniego Fiega, czyli założyciela firmy. W jego towarzystwie występowało BMW M4, które doczekało się kilku poprawek wizualnych i ostatecznie doczeka się ono swojej limitowanej edycji.

Bawarczycy ogłosili właśnie, że powstanie 150 egzemplarzy BMW M4 Competition Kith Design Study Edition z „unikalnie zaprojektowanymi elementami Kith wewnątrz i na zewnątrz” przygotowanymi przez samego Fiega. Model będzie dostępny w trzech matowych kolorach – Frozen Black, Frozen Dark Silver i Frozen Brilliant White z opcjonalną możliwością doboru dachu wykonanego z włókna węglowego z logo Kith inspirowanym szyldem BMW M. Dopełnieniem zmian zewnętrznych jest zmienione logo firmy, które również zostało połączone z kultowym motywem „M”.

Zmiany kontynuowane są we wnętrzu pojazdu, do którego trafiły fotele kubełkowe wykończone czarną skórą Merino oraz uzupełnione czerwonymi i niebieskimi akcentami, a także logiem Kith, które powędrowało również na panele drzwi oraz środkowy podłokietnik.

Niestety edycja specjalna nie wprowadza żadnych zmian w jednostce napędowej i pod maską BMW M4 Competition nadal spoczywa 3-litrowy, sześciocylindrowy silnik rzędowy z podwójnym turbodoładowaniem, który generuje 510 KM mocy i pozwala wstrzelić do „setki” w zaledwie 3,8 sekundy.

BMW M4 Competition od Kith pojawi się podczas pop-upu Kith 25 Kent Street w Williamsburgu na Brooklynie, a książki zamówień na model zostaną otwarte już 24 października. Limitowana edycja specjalna została wyceniona na 109.250 dolarów, co daje nam około 421 tyś. złotych.

2021 BMW M4 Competition Kith Design Study Edition

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz