Poznajcie Ninebot GoKart Pro od Lamborghini

Ten nietypowy gokart od Xiaomi powstał przy współpracy z Lamborghini.

Ten nietypowy gokart od Xiaomi powstał przy współpracy z Lamborghini.

Wszystkie Lamborghini należą do dość ekskluzywnych pojazdów, na które pozwolić sobie może jedynie wąskie grono kupujących. Jeżeli jednak chciałbyś posiadać elektryczne Lamborghini, którego zakup nie obciąży twojego portfela to poniższa propozycja idealnie przypadnie Ci do gustu.

W ramach swojego 10-lecia Xiaomi wydało właśnie specjalną wersję swojego Ninebot GoKart Pro, która powstała przy współpracy z Lamborghini. Została ona wyposażona w charakterystyczny dla włoskiej marki lakier Giallo Orion, a także adekwatne naklejki oraz oznaczenia. Gokart otrzymał również pokaźnych rozmiarów tylny spojler, który dodaje mu „wyścigowego” charakteru, małą kierownicę oraz stosunkowo wygodne siedzisko. Według Xiaomi, jest on w stanie udźwignąć do 100 kg obciążenia.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition otrzymał również przednie reflektory LED w kolorze „Ice Lake Blue” oraz system emulacji dźwięku, który wytwarza podobne odgłosy, co wydech Lamborghini. Niestety firma nie podała jego szczegółowych informacji, więc nie wiemy, czy będziemy mieli do czynienia z „małym” silnikiem, czy też jakąś V10 czy V12. Gokart został dodatkowo osadzony na wykonywanych na zamówienie oponach, które mają lepiej sprawdzić się przy driftowaniu.

Podobnie jak standardowy gokart, elektryczne „Lamborghini” zostało wyposażone w akumulator o mocy 432 Wh, który pozwala przejechać około 62 okrążenia 400-metrowego obwodu przy maksymalnej prędkości 40 km/h.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition pojawi się w Chinach 16 sierpnia i zostało wycenione na 1479 dolarów, czyli prawie 5480 złotych. Trzeba przyznać, że jak na Lamborghini nie jest to wygórowana cena.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz