Oto BMW M340i Touring w wersji First Edition

Praktyczne, szybkie i ściśle limitowane.

Praktyczne, szybkie i ściśle limitowane.

BMW M340i Touring to samochód, któremu bardzo blisko jest to osiągnięcia statusu maszyny idealnej. Pod maską auta pracuje silnik zapewniający moc 374 koni mechanicznych, co pozwala na rozpędzenie pojazdu do 100 km/h w czasie zaledwie 4,5 sekund. Ponadto nadwozie Touring powoduje, że jest to bardzo praktyczny samochód, a dodatkowo nie można mu odmówić wizualnego uroku.

Nie ma jednak na świecie rzeczy, których nie można ulepszyć. BMW postanowiło sprawić, aby M340i miało jeszcze więcej charakteru i dodatkowo, żeby zyskało na prestiżu. Tak oto powstała limitowana wersja pojazdu First Edition, która wyprodukowana zostanie w liczbie zaledwie 340 egzemplarzy. Na zdjęciach zaprezentowana została wersja Touring, jednak niemiecki producent nie widzi przeciwwskazań, aby uszczuplić aspekt praktyczny waszej maszyny i wyprodukować ją również w nadwoziu sedana.

Polecany film z naszego kanału

Co powoduje, że to M340i jest tak wyjątkowe? Pojazd polakierowany został na specjalny kolor Frozen Dark Grey, z którym współgrają czarne elementy nadwozia takie jak relingi, nerki czy dyfuzor. Ciemny charakter uzupełniają 19-calowe felgi ze stopów metali lekkich 792 M Bicolor, za którymi dobrze widoczne są czerwone zaciski hamulców.

Jeżeli chodzi o wnętrze, to zostało ono wykończone dwoma kontrastującymi obszyciami z palety BMW Indywidual, Silverstone i Fjord Blue i szwami w kolorze Kyalami Orange, w kokpicie nie zabrakło również wstawek wykonanych z włókna węglowego. Nad schowkiem pasażera umieszczony został ponadto emblemat oraz oznaczenie numeru produkcyjnego auta.

Samochód dostępny jest już do zamówienia w wybranych krajach Europy oraz na kilku pozostałych rynkach.

BMW M340i Touring w wersji First Edition

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: BMW

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz