The Grand Tour

Premiera nowego odcinka The Grand Tour opóźniona

Główny producent programu, Andy Wilman, aktualnie przebywa w szpitalu walcząc z koronawirusem.

Główny producent programu, Andy Wilman, aktualnie przebywa w szpitalu walcząc z koronawirusem.

Już w tym miesiącu miała odbyć się premiera nowego odcinka specjalnego The Grand Tour, w którym prezenterzy przemierzają Madagaskar w trzech wyjątkowych pojazdach. Odcinek był nagrywany w 2019 roku, a jego montaż trwa od jesieni zeszłego roku. Niestety premiera musi zostać przesunięta, gdyż epizod wciąż nie jest zmontowany, a główny producent programu, Andy Wilman, który osobiście zatwierdza wszystkie fragmenty odcinków The Grand Tour, aktualnie leży w szpitalu z uwagi na zarażenie koronawirusem.

O sytuacji poinformował Jeremy Clarkson w swojej kolumnie w The Sun. To w dodatku już drugi raz jak Andy Wilman zachorował na tę chorobę. Clarkson poinformował, że Wilman już w kwietniu zmagał się z wirusem i wyzdrowiał. Teraz ponownie się zaraził i leży w szpitalu całkowicie pozbawiony możliwości pracy nad nowym odcinkiem The Grand Tour.

Polecany film z naszego kanału

Nie tak dawno temu, Jeremy i Andy poinformowali, że wciąż pozostało tysiące godzin materiału do przejrzenia. Z ostatnich informacji wynikało, że ok. półtora godzinny odcinek jest zmontowany w 94%, jednak nie posiada podłożonych ścieżek audio z głosem prezenterów.

Aktualnie zawieszone są również plany nagrywania następnego odcinka. Pierwotnie kolejny odcinek miał być nagrywany w marcu i mieć premierę w grudniu.

Zdjęcia z planu The Grand Tour – listopad 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz