The Grand Tour

Kolejny odcinek The Grand Tour będzie nagrywany w marcu

Drugi odcinek 4 sezonu The Grand Tour jest aktualnie montowany, a ekipa właśnie szykuje się do wyruszenia w następną wyprawę.

Drugi odcinek 4 sezonu The Grand Tour jest aktualnie montowany, a ekipa właśnie szykuje się do wyruszenia w następną wyprawę.

Aktualnie wciąż dostępny jest wyłącznie jeden odcinek najnowszego, czwartego sezonu The Grand Tour. Po tym jak program zmienił formułę ze zwykłych odcinków na wyłącznie epizody ze wyprawami, z oczywistych powodów zrezygnowano z cotygodniowej emisji, jednak nie podano dokładnie jak długo przyjdzie czekać na premierę następnej przygody Clarksona, Hammonda i Maya.

Nieoficjalnie mówi się od dłuższego czasu, że odcinek będzie miał premierę w czerwcu i co roku będziemy otrzymywać dwa odcinki specjalne The Grand Tour. Jest to niewiele, jednak prezenterzy pracują w międzyczasie przy indywidualnych programach. James May: Our Man in Japan miało premierę w styczniu i prawdopodobnie powróci z drugim sezonem, a Richard Hammond’s Big emitowane jest co tydzień od 15 stycznia na antenie brytyjskiego Discovery. Jeremy Clarkson aktualnie nagrywa wciąż swój program I Bought The Farm, którego emisja ma się rozpocząć w pierwszej połowie 2020 roku.

Kilka dni temu Jeremy Clarkson ujawnił, że nagrywanie następnego odcinka specjalnego The Grand Tour ruszy już pod koniec marca. Na swoim koncie na Twitterze opublikował wpis, w którym zdradził, że udaje się do Tanzanii i po fali komentarzy cieszących się z nagrywania nowego odcinka, skorygował, że to nie ma związku z programem. Dodał jednak, że na kolejną wyprawę z Amazonem wybiera się pod koniec marca i aktualnie pisze on scenariusz odcinka.

„Aktualnie jeden odcinek jest w trakcie montażu i piszę scenariusz kolejnego, którego nagrywanie będzie pod koniec marca.”

Jeremy Clarkson

Przypomnijmy, że następna przygoda Clarksona, Hammonda i Maya będzie miała miejsce na Madagaskarze. Zostali oni przyłapani w listopadzie zeszłego roku w trzech wyjątkowych samochodach terenowych. Na nagraniu możemy zobaczyć Forda Focusa z zainstalowanymi gąsienicami, Catherhama bez większych modyfikacji oraz Bentleya Continental GT z orurowaniem, podniesionym zawieszeniem oraz terenowych kołach. Zgodnie z nową formułą show będzie to prawie 2-godzinny odcinek specjalny.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz