Wyciekło zdjęcie prezentujące Corvette C8

O ile fotografia jest prawdziwa, to znamy już cały wygląd nadwozia najbardziej oczekiwanej Corvette od lat.

O ile fotografia jest prawdziwa, to znamy już cały wygląd nadwozia najbardziej oczekiwanej Corvette od lat.

Jeszcze wczoraj mieliśmy przyjemność napisać o tym, że do sieci trafiło pierwsze zdjęcie prezentujące tył Chevroleta Corvette C8, a już dzisiaj śpieszymy aby pokazać wam jak wygląda przód pojazdu.

O ile zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć tył maszyny wykonane zostało w jakimś warsztacie i miało względnie nie najgorszą jakość, to tutaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Grafika, którą widzicie powyżej jest zrzutem ekranu z nagrania umieszczonego na serwisie YouTube przez użytkownika o nazwie Street Speed 717. Właściciel kanału chwali się, że z pewnością kupi sobie omawiane auto, a przy okazji posiada zdjęcie jego nadwozia.

Patrząc na zamieszczoną na nagraniu fotografię ciężko jest zdecydować, czy rzeczywiście jest ona prawdziwa. Jest bardzo rozmyta i z pewnością wykonana została na szybko z ukrycia, narrator na nagraniu mówi, że wyciął z niej tyło, tak aby nie zdradzić miejsca, gdzie udało mu się uwiecznić samochód. Wyjaśnia to nieregularne krawędzie na zdjęciu oraz dodatkowo to, że przednia szyba została zamazana, aby ukryć wygląd kierowcy.

Samochód na fotografii znajduje się pod dosyć nienaturalnym kątem, o ile zdjęcie nie zostało w żaden sposób obrócone, to prawdopodobnie wykonane zostało na ostrym zakręcie jakiegoś zamkniętego toru wyścigowego. Jest to tym bardziej możliwe z uwagi na to, że Chevrolet z pewnością chce jak najlepiej przetestować i zoptymalizować samochód przed jego premierą.

Chevrolet Corvette C8 znany jest dla niektórych jako “Corvette z centralni umieszczonym silnikiem”. Jest to pojazd, na który czekamy naprawdę już długo, jak pisaliśmy jakiś czas temu – pierwsze zamówienia na auto przyjmowane były już cztery lata temu. To długie oczekiwanie ma się jednak niebawem skończyć, ponieważ już 18 lipca maszyna zostanie zaprezentowana publicznie.

Wyciekło zdjęcie prezentujące Corvette C8

źródło: Motor1, Street Speed 717 on YouTube 

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz