Jak wam się podoba Bugatti Chiron Sport w takiej kolorystyce?

Ten Chiron Sport nie posiada żadnych krzykliwych dodatków, jednak wciąż bardzo wyróżnia się wśród innych egzemplarzy.

Zdjęciami tego wyjątkowego Chirona Sport pochwalił się NVN Motorworks, który wykonywał prace w zakresie poprawy lakieru i jego ochrony. Auto zostało pomalowane białym perłowym lakierem, który został przyozdobiony czerwonymi akcentami. W tym kolorze zobaczymy atrapę chłodnicy, przetłoczenia przedniego zderzaka, wykończenie maski, boczne przetłoczenie, obudowę silnika, zaciski hamulców oraz dolną część spoilera. Lusterka zostały polakierowane na biało-czerwono niczym flaga Polski, a całe wnętrze zostało obszyte czerwoną i czarną skórą.

Przypomnimy, że Bugatti Chiron Sport w porównaniu do podstawowej wersji jest o 18 kilogramów lżejsza z uwagi na wykorzystanie większej ilości komponentów z włókna węglowego oraz kół z lżejszych stopów metali. Ponadto posiada zmodyfikowane zawieszenie, układ jezdny oraz nowy system Dynamic Torque Vectoring wbudowany w tylną oś mechanizmu różnicowego.

W kwestii napędu Chiron Sport posiada dokładnie tę samą specyfikację. Za napęd samochody dalej odpowiedzialny jest 8-litrowy silnik W16 z czterema turbosprężarkami generujący moc 1500 KM.

źródło: NVN Motorworks

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz