BMW kontynuuje testy drogowe nowej generacji X6

Nadchodzącego SUV-a udało się przyłapać podczas kolejnych testów drogowych.

Po gorących testach na torze, BMW rozpoczęło kolejne testy nowej generacji X6 na publicznych drogach w realistycznych warunkach. Tym razem model udało się przyłapać w Niemczech podczas postoju na jednym z autostradowych parkingów.

Samochód wciąż jest bardzo mocno zakamuflowany, jednak tym razem mamy nieco lepszą okazję przyjrzeć się detalom nadwozia oraz jego przetłoczeniom. Nowe zdjęcia ujawniają, że klapa bagażnika została wydłużona aż do tablicy rejestracyjnej, co nie było widoczne na poprzednich fotografiach, a także w końcówkach wydechów znalazły się łącznie aż cztery faktyczne końcówki.

Oprócz tego samochód wydaje się mieć nieco agresywniej poprowadzone linie z wyraźniejszymi przetłoczeniami. Z przodu natomiast wygląda identycznie jak aktualne BMW X5. Wygląd świateł, atrapy chłodnicy oraz zderzaka zdaje się być dokładnie taki sam.

Premiera nowej generacji BMW X6 spodziewana jest podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie już we wrześniu bieżącego roku.

Zdjęcia zostały do nas przesłane przez jednego z naszych czytelników za co serdecznie dziękujemy. Jeśli komuś z Was uda się spotkać na drodze jakikolwiek samochód podczas przedpremierowych testów, wysyłajcie do nas zdjęcia na [email protected]

2020 BMW X6 – zdjęcia szpiegowskie, maj 2019

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty: