Polestar 1 przyłapany na zakamuflowanych testach

Szpiedzy motoryzacyjni sfotografowali Polestar 1 w niepełnym kamuflażu podczas testów w zimowych warunkach.

Polestar 1 jest jednym z ciekawszych samochodów jakie czekają na swoją premierę. Chociaż widzieliśmy go już w pełnej okazałości kilkukrotnie, to marka dalej przeprowadzając drogowe testy, pokrywa auto siatka kamuflażową. Ostatnio szpiedzy motoryzacyjni przyłapali samochód podczas zmagań w zimowych warunkach.

Przyglądając się wykonanym zdjęciom, szczególnie tym przedstawiającym przedni zderzak pojazdu, bardzo dobrze jest widać, że auto zostanie wykonane w dużym stopniu z włókna węglowego. Obejmować ma to zarówno nadwozie jak i wnętrze maszyny.

Za napęd samochodu odpowiedzialny będzie 2-litrowy silnik spalinowy z czterema cylindrami połączony z parą elektrycznych jednostek. Ich wspólna moc wynosić ma około 600 koni mechanicznych oraz 1000 Nm. Pojazd będzie według obietnic mógł przejechać na samych elektrycznych silnikach odległość około 150 km.

Polestar 1 będzie pierwszym samochodem nowo powstałej marki. Produkcja modelu rozpocząć ma się w połowie tego roku, zaznaczmy jednak, że wszystkie egzemplarze jakie powstaną w 2019 roku zostały już wykupione, a właściciele czekają tylko na ich odbiór. W Europie auto wycenione zostało na 155 tysięcy Euro, co przekłada się na około 650 tysięcy złotych.

źródło: Carscoops

BMW M8 Competition - dźwięk wydechu (Comfort, Sport, Sport+), dźwięk przejazdu + palenie gumy

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz