Skonfiguruj swoje Lamborghini Huracan EVO

Tuż po premierze nowego Lamborghini, na oficjalną stronę włoskiej marki dodany został konfigurator auta dostępny dla wszystkich.

Nowo zaprezentowane Lamborghini Huracan EVO już od pieszych minut zachwyciło przeogromną rzeszę fanów włoskiej motoryzacji. Nie ma się jednak czemu dziwić, bo nie ukrywajmy – z wyjątkiem fanatycznych bojówkarzy Ferrari, każdy z nas chciałby mieć takie auto u siebie w garażu. Niestety, ale posiadanie takiej maszyny dostępne jest jedynie dla wybranych. Od czego jednak mamy marzenia i publicznie dostępne konfigurowalny samochodów?

Tuż po premierze auta, na oficjalnej stronie włoskiej marki udostępniona została aplikacja, pozwalająca nam na stworzenie swojego Huracana EVO marzeń.

Na początku wybrać musimy kolor naszego pojazdu. Do wyboru otrzymujemy łącznie aż 40 różnych lakierów podzielonych na 5 kategorii. Idąc kolejno jest to:

  • 5 lakierów podstawowych – “Nero Noctis”, “Bianco Monocerus”, “Verde Scandal”, “Blu Glauco”, “Blu Le Mans”.
  • 5 lakierów metalicznych – “Nero Helene”, “Bianco Icarus”, “Grigio Lynx”, “Grigio Nimbus”, “Rosso Mars “.
  • 13 lakierów perłowych – “Arancio Xanto”, “Arancio Argos”, “Arancio Borealis”, “Giallo Inti”, “Giallo Tenerife”, “Verde Mantis”, “Verde Ithaca”, “Balloon White”, “Grigio Telesto”, “Blu Cepheus”, “Blu Aegir”, “Viola 30°”, “Viola Pasifae”.
  • 11 lakierów matowych – “Nero Nemesis”, “Bianco Canopus”, “Marrone Apus”, “Arancio Anthaeus”, “Giallo Horus”, “Bianco Phanes”, “Grigio Titans”, “Grigio Adamas”, “Grigio Artis”, “Blu Aegeus”, “Rosso Mimir”.
  • 6 specjalnych lakierów metalicznych – “Blu Sideris”, “Blu Nethuns”, “Rosso Efesto”, “Rosso Bia”, “Viola Aletheia”, “Nero Granatus”.

metaliczny lakier Viola 30°

Do powyższych lakierów dobrać możemy jak wykończone będą poszczególne elementy nadwozia jak np. dyfuzor – może zostać pomalowany np. czarną błyszczącą farbą, bądź otrzymać kolor reszty samochodu.

W kolejnym kroku zdecydować musimy się na jeden z czterech wzorów felg, które dodatkowo mogą mieć cztery różne kolory zależnie od wybranego modelu – “Forged silver”, “Shiny black”, “Matt black” lub “Dark gunmetal”. Do tego dobieramy kolor zacisków hamulców z ośmiu dostępnych barw – Szary, czarny, żółty, zielony, jasny zielony, pomarańczowy, czerwony i niebieski.

matowe czarne felgi z zielonymi zaciskami hamulców

Przechodząc do środka, mamy możliwość zdecydowania się na jeden z ośmiu różnych pakietów wnętrza, które różnią się od siebie zarówno kolorem jak i materiałami użytymi do wykończenia. Na własne życzenie, możemy niezależnie wybrać oddzielnie kolory np. pasów bezpieczeństwa, mat podłogowych czy kierownicy.

Pod koniec dostaniemy możliwość dobrania specjalnych dodatków jak pakiet wygody pomagający w długich podróżach, popielniczka, czy system telematyczny.

W trakcie konfiguracji nie otrzymujemy informacji o cenach dobieranych przez nas opcji, przypomnijmy jednak, że cena za podstawowy model Lamborghini Huracan Evo to 261 tysięcy dolarów, a więc około 1 miliona złotych.

Swoje Lamborghini Huracan EVO stworzyć możecie pod tym adresem.

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz