Słoneczny Lexus LC Yellow Edition prosto z Paris Motor Show

Lexus pokazał na żywo podczas imprezy w Paryżu model LC500 w specjalnej wersji Yellow Edition sprawiającej, że auto jeszcze bardziej rzuca się w oczy.

Lexus pokazał na żywo podczas imprezy w Paryżu model LC500 w specjalnej wersji Yellow Edition sprawiającej, że auto jeszcze bardziej rzuca się w oczy.

Na trwającej właśnie imprezie w Paryżu zdecydowanie dominują auta produkowane przez Europejskie marki motoryzacyjne. Nie oznacza to jednak, że jest to wydarzenie bez odrobiny orientu. W stolicy Francji pojawił się pochodzący z kraju kwitnącej wiśni Lexus, który w dużym stopniu w przenośni i dosłownie rozświetlił targi.

Specjalny, błyszczący lakier Flare Yellow w który pomalowany jest Lexus LC500 Yellow Edition obecny na imprezie sprawił, że auto z miejsca przykuło uwagę większości osób obecnych na miejscu. Jego blask w dużym stopniu rozświetlił atmosferę, ponieważ praktycznie każdy samochód jaki mieliśmy dotychczas okazje zobaczyć na targach posiadał ciemny bądź mocno rutynowy lakier. Auto posiada także zestaw specjalnych, 21-calowych kutych kół ze szprychami w kształcie litery V. Wizerunku dopełnia odsłonięte włókno węglowe zdobiące dach, tylny spoiler oraz progi.

Przeczytaj nasz test: Lexus LC500h – imponująca wizja przyszłości

Żółty kolor obecny jest także w środku auta, na specjalnych przeszyciach umieszczonych na wewnętrznej stronie drzwi. Tym samym materiałem obszyty został również dach, jednak w innym, jasnym kolorze. Biała, skórzana tapicerka jest jedynym dostępnym wykończeniem dla foteli, jednak trzeba przyznać, że prezentują się one niezwykle dobrze przy żółtych wstawkach drzwi.

Wersja Yellow Edition jest standardowo wyposażona w pakiet Sport +, dzięki któremu auto jest jeszcze bardziej dynamiczne, jednak nie zmienia ona nawet w najmniejszym stopniu specyfikacji jednostki umieszczonej pod maską. Słoneczna edycja auta dostępna jest zarówno w przypadku Lexusa LC500 jak i LC500h.

źródło: Lexus

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz