Stare Volvo V70 jako…..czołg

Widzieliśmy już setki modyfikacji samochodów wpływających pozytywnie na ich wygląd. Właściciel tego Volvo poszedł jednak w zupełnie inną stronę.

Czyż nie mówi się, że stare modele Volvo, swoją wytrzymałością dorównują czołgom? Jak widać, ktoś wziął sobie te słowa bardzo do serca i postanowił nieco zmodyfikować swoje V70. Efekt – jest powalający, a przy okazji wywoła chyba uśmiech na ustach każdego.

Zdjęcie tego niecodziennego samochodu wrzucone zostało na szeroko znane forum Reddit i szybko stało się niezwykle popularne. Jak widzimy, do auta doczepione zostały boczne, „pancerne” fartuchy, dodatkowe koła symulujące układ jezdny czołgu czy kratownice chroniące szyby. Oprócz tego, z bagażnika na dachu wystaje profesjonalna lufa wykonana z rury PCV. Wszystko zostało pomalowane na wojskowy kamuflaż składający się z zgniło-zielonego, wojskowego koloru, z ciemnymi łatkami.

Modyfikacja z pewnością wpłynęły na odczucia podczas prowadzenia samochodu, jednak teraz, spokojnie można powiedzieć, że właścicielowi nie straszna jest żadna policja, czy szlabany na drogach.

Volvo V70 jako czołg

 

Lexus LC 500 Yellow Edition - video test

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz